background image

Blog KIS List: wskazówki dotyczące produktywności oraz ciekawostki z branży projektowania wnętrz.

kosztorys
Jak zacząć z KIS List?
KIS List to wyjątkowa aplikacja, dzięki której listę zakupową i kosztorys stworzysz miażdżąco szybciej niż w Excelu! Wejdź do świata szybkich kosztorysów.
kosztorys
Kosztorys wykończenia mieszkania
Organizuje pracę, pozwala zachować porządek, a w razie potrzeby także zimną krew... Kosztorys - nasz największy remontowy sprzymierzeniec,
kosztorys
Program do kosztorysowania online
Zastanawialiście się kiedyś, jakimi cechami powinien charakteryzować się idealny program kosztorysowy? Przejrzysty, szybki, intuicyjny... Brzmi jak ideał, tylko czy coś takiego istnieje?
kosztorys
Kosztorys przedwykonawczy
Nie zna się na instalacjach, sam nie ułoży nawet jednej cegły, ale bez niego na budowie ani rusz. O czym mowa? Oczywiście o kosztorysie budowy, od którego zaczyna się każda budowa.
kosztorys
Lista zakupów w Excelu
Jeśli do szału doprowadza Cię wprowadzanie produktów w tabelę, i nie dogadujesz się z Excel - ten artykułu jest dla Ciebie! Tworzenie listy zakupów może być przyjemne.
kosztorys
Kosztorys Prac Wykończeniowych
"A ile to wszystko będzie kosztować? Tak mniej więcej pani powie..." Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale to jedno z najczęstszych pytań, które architekci wnętrz słyszą podczas spotkania.
kosztorys
Kosztorysy inwestorskie
Projektując wnętrza natykamy się na nie non stop. Kosztorys przedwykonawczy, kosztorys prac wykończeniowych, ofertowy... przy wykończenie domu, nie ma mowy o improwizacji.
kosztorys
Aplikacja do robienia listy zakupów.
Opracowanie sensownego spisu materiałów wykończeniowych i innych produktów jest kluczem do udanego projektu. Ba! To klucz do naszego zawodu.
kosztorys
Program dla architekta wnętrz - KIS List.
KIS List idealny program do sporządzania kosztorysu i tworzenia listy zakupów. Dzięki swoim zaawansowanym funkcjom kosztorys i listę przygotujesz 8 razy szybciej niż w Excelu. 
organizacja pracy
3 dobre nawyki w pracy projektanta wnętrz.
Kształtowanie w sobie dobrych nawyków pracy, to nie tylko klucz do sukcesu, ale również źródło poczucia bezpieczeństwa i ochrona przed grożącym nam wypaleniem zawodowym.
organizacja pracy
Jak tworzyć bazę ulubionych produktów?
Dobrze zorganizowany katalog ulubionych produktów to nie tylko baza inspiracji. To potężne narzędzie, którego zadaniem jest przyspieszyć i usprawnić Twoją pracę nad listą zakupów i kosztorysem.
kosztorys
Program dla projektantów wnętrz.
Kiedy ostatni raz porzuciłaś programy do projektowania wnętrz i przygotowałaś dokumentację odręcznie? Podejrzewam, że w wielu przypadkach odpowiedź brzmi "nigdy", ewentualnie "na studiach".
organizacja pracy
5 sposobów jak sobie radzić z poczuciem obciążenia pracą?
Pewnie nie raz doświadczyłaś takiego stanu, że ilość zadań, jakie masz do wykonania, przytłoczyła Cię tak mocno, że nie wiesz, od czego zacząć? Nic więc dziwnego, że w takim natłoku zadań można poczuć presję i przeciążenie.
organizacja pracy
Lista rzeczy do zrobienia a proces projektowania wnętrz.
Projektowanie wnętrz to artystyczna podróż, pełna barw i kształtów, która z daleka wygląda jak taniec twórczej swobody. Ale gdy przyjrzymy się bliżej, okazuje się, że to taniec wymagający nie tylko pasji, ale i precyzyjnie ułożonych kroków.
organizacja pracy
Sprytna lista zakupów
Na samą myśl o wyprawie do marketu dostajesz gęsiej skórki? Snucie się po sklepach leży na szarym końcu moich zainteresowań, zarówno jeśli chodzi o codzienność, jak i pracę zawodową.
organizacja pracy
Jak skutecznie zaplanować tydzień?
Planowanie tygodnia pracy z wyprzedzeniem to metoda, która pomoże Ci zachować kreatywność każdego dnia. Dzięki temu każdy Twój projekt będzie zrealizowany na czas i w jak największej jakości.