background image

KIS List dla szkół to gwarancja wyposażenia studentów w nowoczesne narzędzie do tworzenia kosztorysów.

KIS List to podstawowe narzędzie biur projektowych.
KIS List to jedyne tego typu narzędzie w Polsce.
Bezpłatna, pełna wersja dla studentów.
KIS List jest obecny na
KIS List - co to jest?
KIS List to aplikacja dla projektantów i architektów wnętrz oraz dla projektantów krajobrazu.
1
Szybkie tworzenie list zakupowych, kosztorysów i moodboardów;
2
Sczytywanie danych produktów prosto ze strony sklepu dzięki wtyczce KISer;
3
Tworzenie estetycznych i profesjonalnych zestawień produktów, kosztorysów;
4
Budowanie swojej bazy ulubionych produktów;
5
Wygodna komunikacja z inwestorem.
“Zależało mi na tym, by nasi studenci poznali aplikację KIS List, tak by byli w stanie od samego początku tworzyć projekty w sposób szybki, sprawny i atrakcyjny dla przyszłego klienta.”
dr Zuzanna Krasuska.
Architekt wnętrz, wykładowca w WSEiZ w Warszawie,
adiunkt wydziału Architektury kierunku Architektura Wnętrz.
Dlaczego warto korzystać z KIS List?
1
konkurencyjność
Znajomość KIS List to gwarancja, że Twoi studenci zwiększą swoje szanse na zatrudnienie i utrzymanie się w zawodzie.
2
efektywność
Dzięki KIS List Twoi studenci przygotują szczegółowe kosztorysy i listy zakupowe o 80% szybciej niż w Excelu.
3
współczesność
Znajomość innowacyjnych narzędzi automatyzujących i przyspieszających pracę, to gwarant sukcesu Twoich studentów.
4
twórczość
Twoi studenci są stworzeni do pracy kreatywnej, a nie spędzania godzin nad Excelem. KIS List pozwala im się skupić na tym, co najważniejsze.
5
wiedza
Dzięki poznaniu innowacyjnych narzędzi dedykowanych architektom wnętrz, Twoi studenci ukończą edukacje nie tylko z wiedzą teoretyczną, ale i praktyczną.
Nawiąż współpracę
 • Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej w Warszawie

  Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej w Warszawie kształci architektów wnętrz specjalizujących się w zakresie public interiors i home design.

  Uczelnia stawia na kompleksowe przygotowanie studentów do pracy w zawodzie. Uczy jak projektować wnętrza od projektu cyfrowego po realizację techniczną. Dostarcza niezbędnej wiedzy z zakresu nowych technologii, by studenci po zakończonej edukacji posiadali niezbędną wiedzę na temat współczesnych oprogramowań. Ponadto umożliwia studentom zdobycie pierwszego doświadczenia w zawodzie, by mogli budować swoje portfolio jeszcze na etapie studiów.

  www.uth.edu.pl
 • Politechnika Poznańska

  Instytut Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej to jedna z najlepszych jednostek edukacyjnych w Polsce.

  Wśród wykładowców znajdują się nie tylko teoretycy, ale również praktycy.

  Jedną z wyróżniających cech instytutu jest ukierunkowanie na kształcenie studentów w zakresie nowych technologii wykorzystywanych we współczesnym projektowaniu. Studenci nie tylko poznają najnowsze oprogramowania, ale również korzystając z symulatorów starości czy niepełnosprawności, uczą się poprzez doświadczenie projektować przestrzenie dostępne dla każdego.

  www.put.poznan.pl
 • Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie

  Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie stawia na praktyczne kształcenie przyszłych architektów wnętrz. Celem uczelni jest dostarczyć swoim studentom nie tylko wiedzy teoretycznej, ale również wiedzy z zakresu współczesnych oprogramowań i narzędzi, które pozwolą im być konkurencyjnymi na rynku pracy zaraz po ukończeniu studiów.

  WSEiZ dąży do tego, by każdy student opuszczający mury uczelni miał za sobą pierwsze doświadczenia projektowe oraz niezbędny pakiet wiedzy i narzędzi, by jak najszybciej rozpocząć swoją karierę zawodową.

  www.wseiz.pl
 • Educoncept - Instytut Edukacji i Kreatywności

  Educoncept - szkoła projektowania wnętrz, która od 2010 roku oferuje kreatywne kursy i szkolenia z zakresu aranżacji i projektowania wnętrz.

  Wysoki poziom nauczania, fachowa kadra i bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń to gwarancja jakości oferowanych przez Educoncept kursów. Nauczyciele, to praktycy i pasjonaci, dla których projektowanie wnętrz jest życiową pasją. Szkoła opracowała autorskie programy nauczania, które umożliwiają praktyczne poznanie zagadnień związanych z projektowaniem wnętrz. Już od pierwszego dnia kursanci angażują się w konkretne ćwiczenia, co pozwala im zdobywać praktyczne umiejętności.

  www.educoncept.pl
 • Szkoła Praktyków

  Szkoła Praktyków to wyjątkowe miejsce na mapie Gdańska.

  Grono wykładowców, to aktywni zawodowo specjaliści z zakresu architektury, marketingu, wizualizacji, treningu mentalnego, a nawet materiałów wykończeniowych czy oświetlenia.

  Celem szkoły jest kompleksowe kształcenie projektantów, którzy zdobywają wiedzę praktyczną, niezbędną do osiągnięcia sukcesu na rynku projektowania wnętrz. Absolwenci, to osoby, które posiadają wiedzę w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej, marketingu, nowoczesnych narzędzi, a przede wszystkim projektowania.

  www.szkolapraktykow.com
 • On-Arch

  On-Arch oferuje szereg kursów dedykowanych projektantom wnętrz. Dzięki współpracy z ponad 40 architektami z całej Polski szkoła prowadzi zdalne i stacjonarne szkolenia z zakresu projektowania wnętrz, ogrodów czy mebli.

  Co więcej, On-Arch oferuje kursy z zakresu oprogramowania komputerowego niezbędnego w pracy projektanta, przygotowanych tak by dostarczały maksymalną ilość wiedzy w jak najkrótszym czasie.

  www.on-arch.pl
 • Szkoła Projektowania i Inicjatyw Twórczych Kappa

  Szkoła Projektowania i Inicjatyw Twórczych Kappa od 2009 r. skupia się na kształceniu projektantów wnętrz, homestagerów i wszelkich zawodów twórczych.

  Celem szkoły jest przekazanie studentom jak najszerszej wiedzy teoretycznej i praktycznej z dziedzin związanych z projektowaniem i twórczą aktywnością oraz danie uczestnikom szkoleń takich zasobów, by byli w stanie przebranżowić się lub udoskonalić zawodowo.

  www.kappaszkola.pl
 • Akademia Dobrego Projektu

  Akademia Dobrego Projektu to wyjątkowa platforma edukacyjna dla projektantów wnętrz. Dzięki szerokiemu gronu ekspertów współpracujących z Akademią możesz uzyskać specjalistyczną wiedzę techniczną niezbędną w pracy architekta wnętrz.

  Celem Akademii Dobrego Projektu jest dostarczenie wiedzy w zakresie praktycznych aspektów projektowania, by pomóc Ci uniknąć błędów i ułatwić Twoją pracę.

  www.akademiadobregoprojektu.pl
 • Ogólnopolskie Stowarzyszenie Home Stagerów

  Ogólnopolskie Stowarzyszenie Home Stagerów powstało po to, by rozwijać i wspierać branżę home stagingu na polskim rynku nieruchomości. Misją OSHS jest edukacja i promocja zawodu home stagera w Polsce. Stowarzyszenie weryfikuje i promuje home stagerów, którzy gwarantują profesjonalizm i wysoką jakość usług.

  Wspieramy interesy całej grupy zawodowej. Jako organizacja dążymy do tego, by home stager postrzegany był jako zawód, a home staging jako profesja. Naszym celem jest budowanie świadomości i szerzenie wiedzy na temat home stagingu, zarówno wśród przedstawicieli rynku nieruchomości jak i wśród zwykłych Polaków.

  www.oshs.org.pl
 • Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu

  Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu to największa uczelnia artystyczna w Polsce, poposiadająca jako jedyna wśród wyższych uczelni plastycznych status uniwersytetu.

  Studia na UAP to doświadczenie najlepszych tradycji sztuki, ujętych w nieustannie ewoluujące kanony estetyczne, projektowe oraz teoretyczne. Bogactwo i różnorodność kierunków artystycznych, badawczych a przede wszystkim edukacyjnych UAP daje możliwości kształcenia się na kierunkach projektowych realizowanych w duchu szacunku dla tradycji kultury i krajobrazu, a także aktualnych kwestii wynikających z nierówności czy zagrożeń, jakie niesie współczesna cywilizacja.

  www.uap.edu.pl
 • Wydział Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

  Wydział Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie kształci architektów wnętrz kierując się świadomością wyzwań, jakie przyniesie przyszły świat.

  Zgodnie z mottem wydziału, to, w jaki sposób kształtujemy i będziemy kształtować nasze otoczenie – wnętrza, budynki, a w końcu miasta i krajobraz zdeterminuje naszą przyszłość. Dlatego kształcąc architektów wnętrz i otoczenia skupiają się na dostarczaniu im wiedzy z szerokiego zakresu nauk inżynieryjnych i artystycznych, oraz współczesnych narzędzi, których wykorzystanie w procesie projektowym, zdeterminuje przyszłość.

  www.wa.zut.edu.pl
 • Dolnośląska Akademia Home Stagingu we Wrocławiu

  Dolnośląska Akademia Home Stagingu powstała w 2022 roku, we Wrocławiu, jako przestrzeń do wymiany doświadczeń w budowaniu własnego biznesu w branży home stagingu.

  W swojej ofercie Akademia posiada szkolenia stacjonarne zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją drogę w tej branży jak i dla tych, które już działają, ale potrzebują wsparcia w zakresie pozyskiwania klientów do swojego biznesu, czyli prowadzimy jedyne w Polsce szkolenie z telefonicznej obsługi klienta oraz cold callingu dla branży HS.

  www.dahs.pl
KIS List dla szkół. Co oferujemy?

Szkolenie z aplikacji KIS List. Stacjonarnie (Warszawa i okolice) lub zdalnie. Dla uczniów, studentów, kursantów. W tygodniu, ale i w weekendy.

Dostęp do studenckiej wersji aplikacji. Pełna wersja naszej aplikacji Pakiet Full z logotypem KIS List Student.

Dostęp do wszystkich eventów, społeczności KIS Masters i wszelkich działań KIS List! Między innymi spotkań z ekspertami z zakresu marketingu, sprzedaży czy nowoczesnych narzędzi dedykowanych architektom i projektantom wnętrz.

Nowoczesne narzędzie!

A wszystko to całkowicie za DARMO!

Nawiąż współpracę

KIS List na WSEiZ

W oparciu o współpracę KIS List z Wyższą Szkołą Ekologii i Zarządzania w Warszawie, szkolenie z aplikacji KIS List zostało włączone do obowiązkowego programu nauczania dla uczniów kierunku architektura wnętrz.

Celem nawiązanej współpracy jest wspólne działanie na rzecz rozwoju kompetencji zawodowych studentów WSEiZ w Warszawie i działanie na rzecz zwiększenia ich konkurencyjności na rynku pracy.

Jak wygląda współpraca?
1
Napisz lub zadzwoń, by porozmawiać o szczegółach.
2
Podpisujemy porozumienie o współpracy pomiędzy uczelnią a KIS List.
3
Realizujemy szkolenia oraz nadajemy dostępy do aplikacji.
Kontakt
Skontaktuj się z nami i daj początkującym architektom i projektantom wnętrz nowoczesne narzędzie, które pomoże im rozwinąć skrzydła.
Zwiń/Rozwiń